Yapısında İyi LİK Var

LİK YAPI KURUMSAL

Başkanın Mesajı

Lik Yapı Ailesi olarak biliyoruz ki müşteri memnuniyeti ve güveni olmadan bizlerde var olamayız. Bu yüzden, dizayn ettiğimiz her projede en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, insanların mutlulukla yaşayabileceği yaşam alanları inşa ediyoruz.

2018 yılında sevdiğimiz işi yapan, yaptığı işe iyi konsantre olan büyük bir aile olarak başarıya ulaştık ve kalpten inanıyoruz ki 2019 yılında çok daha büyük başarılara imza atacağız.

Her zaman müşterilerimizin yaşam tarzlarını ve ihtiyaçlarına göre çözümler oluşturduk ve hiç bir şüpheye yer vermeden zamanında teslim ettik. Lik Yapı'ya ancak insana, doğaya ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarına değer verirsek daha ileriye taşıyabiliriz.

Saygılarımla,
Lik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet KURT

 

Hakkımızda

Lik Yapı markası yenilikçi, değer katan ve fark yaratan bir anlayışın temsilcisidir. Lik Yapı Grup bünyesine değer ve güç katan tekstil ve madencilik sektörleri de yer almaktadır. Kurumsal yapımız ve profesyonel bakış açımız dahilinde yüzlerce konut üretimi ile binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayarak Lik Yapı markası İstanbul, Ankara, Bursa, Bodrum,Mersin, Adana ve Trabzon’daki projeleriyle her zaman kendini bir adım ileri taşımıştır.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen bakış açısı, sektörün örnek kurumlarından biri olma hedefi ve iş yaptığı bölgelere değer katma amacı ile gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerimiz, yeni yatırımlar ve mutlu müşteriler için bizi daima motive etmektedir.

Vizyonumuz
 • GELİŞİMCİ; LİK YAPI gelişimci olmayı hedefler. Her yeni projesinde daha iyisini ve daha güzelini yapmaya çalışır.
 • GİRİŞİMCİ; LİK YAPI girişimci olmayı hedefler. Yeni alanları ürettiği projeler ile ekonomiye katmayı ve geliştirmeyi benimser.
 • ÇAĞDAŞ ; LİK YAPI üretimlerinde ve planlamalarında çağın gerekliliklerini ön görür ve her seferinden bunu biraz daha yukarıya taşıyacak işler yapmayı öngörür.
 • İNSAN ODAKLI ; LİK YAPI her üretiminde merkeze insanı koyar ve bu merkezden hareket ederek iş üretir.
 • DİNAMİK ; LİK YAPI kurumsal yapısını dinamik temeller üstüne konumlandırır. Her zaman hızlı, etkin ve akılcı çözümler oluşturmayı benimser.
 • ANALİTİK ; LİK YAPI her işin başında analitik değerleri ön görerek planlama yapar. İhtiyaçları belirlemek, süreçler yürütmek ve en iyi sonuca ulaşmak için her türlü teknoloji, bilgi ve bilimsel yaklaşımı benimser.
Misyonumuz
 • Yaptığımız projeler ile katma değeri yüksek ürünler üretmek.
 • Projelerimizde yer alan müşterilerimiz ile en yüksek seviyede memnuniyet temelinde ilişki kurmak.
 • Kurumsal olarak şeffaf, profesyonel ve müşteri odaklı işletme hedefini benimsemek.
 • Müşteri temelinde memnuniyet kriterlerini hem yaşam alanı oluşturmak hem de karlı yatırımlar üretmek olarak belirlemek.
 • İş yaptığımız bölgelerin gelişimine katkı sağlamak.
 • Çevresel faktörleri gözeterek yaşanabilir alanlar oluşturmak.

LİK YAPI, kalite olgusunu sadece üretim olarak benimsemez. Kurumumuz için kalite tüm süreçleri kapsayan bir iştir. Proje fikir aşamasından başlayarak yer seçimi, planlama, projeksiyon, üretim satış ve satış sonrası hizmetler için odak noktası her zaman yüksek kalitedir. LİK YAPI, gerek hizmet alırken gerekse ürün alım aşamasında kalite politikasını aynı hassasiyetle koruyarak, her zaman en iyi sonuca ulaşmak için çalışır. LİK YAPI, sadece yüksek kaliteli üretim gerçekleştirmez. Üretim öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da aynı hedefi benimsemiştir. Satış sonrası müşterilerine güvenilir ve samimi bir hizmet vererek, yüksek standartlarda memnuniyetlerini sağlar.

HEMEN ARA