Yapısında İyi LİK Var

Bize Ulaşın

444 8 545

DİKİLİTAŞ KONAKLARI

Mudanya istikametine giderken prismian fabrikasını geçince ilerideki lambalardan u dönüşü yaptığımız istikamette ilerleyerek yine prismian kablo fabrikasının tam karşısından sağa dönüş yaptığımızda 200mt.ilerisinde kereste fabrikasının yanı olarak belirtebiliriz.

Projemizin %90’lık kısmı deniz manzarasına hakimdir.Dikilitaş projemiz Mudanya’ya 2 dk., budoya 2dk,şehir merkezinde 10 dk.mesafesiyle vazgeçilemeyecek bir lakosyona sahip.. Ayrıca projemizde keyfini yaşayacağınız deniz manzarasının yanı sıra doğa manzarası da sizlere eşlik edecek..

4.760 m2lik arsa üzerindeki projemizin ilk etabı 6 blok 50 daireden oluşup ,geniş sosyal donatı ve mimari peyzaja hakim olacaktır.Projemiz deniz ve doğa manzarasıyla birlikte rahat bir site hayatı geçirebilmeniz için otopark alanı,açık yüzme havuzu,spor alanları ve yine çocuklarınız için oyun alanları mevcut olacaktır.

Dairelerimizin m2 alanlarıysa 3+1(157m2),2+1 (107m2)ve 5+2dublexlerimiz(314m2)ve 2+1 dublex dairelerimiz(214m2) tamamı yerden ısıtmalı 2,85 tavan yüksekliğiyle ferah bir ortam ve 1.sınıf kullanılan malzemelerle konforlu daireler sunan DİKİLİTAŞ PROJEMİZ sizleri bekliyor olacak.

LİK YAPI olarak DİKİLİTAŞ projemizde siz değerli müşterilerimize Mudanya’nın temiz havasında ve eşsiz deniz manzarasıyla birlikte kalite, donatı ve imkanlarla mutlu, huzurlu bir yaşam ayrıcalığı vaat ediyoruz…