Yapısında İyi LİK Var

Bize Ulaşın

444 8 545

BEŞTEPE KONAKLARI

Mudanya Altıntaş köyü yolu üzerinde gören villarının üstünde zirve diye adlandırabileceğimiz çift cephe deniz gören bir lakosyona sahip.

Panoramik deniz manzarasının doğayla buluştuğu projemizde evinize gelmek için bir sebebiniz daha olacak.. Beştepe konaklarından İdo’ya 5 dk ulaşım imkânıyla İstanbul’un kapı komşusu olacaksınız. Şehrin kargaşasından uzak bir o kadarda her yere yakın konumuyla huzurlu bir yaşam geçirebilmeniz için özel mimari çözümler sunduğumuz projemizde geniş daire seçenekleri sizleri bekliyor. 4460 m2lik kullanım alanımızın olduğu projemizde yalnızca 3 blok 24 dairelik kısmı inşaat alanı olarak ayrılırken geriye kalan geniş alanda ise sosyal donatı ve mimari peyzaj hakim.. BEŞTEPE KONAKLARI’nda , Kapalı açık otopark, açık yüzme havuzu,yürüyüş parkurları,spor salonları ve çocuklarınız içinde oyun alanları da unutulmadı..

3 blok 24 daireden oluşan projemiz de 3+1 (165m2) normal ve 6+1(330m2) Dublex tamamı yerden ısıtmalı 2,85 tavan yüksekliğiyle konforlu, ferah daireler sunan BEŞTEPE KONAKLARI’nda evinizin salonundan Kurşunludan Armutlu’ya kadar deniz manzarasıyla gözünün alabildiği mutluluk sizleri bekliyor olacak. Mudanya’da 1000 aşkın konut yapmış olmanın güveni ve LİK YAPI farkıyla kazançlı yaşam için BEŞTEPE KONAKLARI tam aramış oluğunuz proje..